V dubnu bude opravena silnice od Lidlu až ke křižovatce na Sulejovice

LOVOSICE – Na základě vzájemné dohody mezi městem Lovosice a Ředitelstvím silnic a dálnic ČR (ŘSD ČR) bude v dubnu opravena silnice od Lidlu až ke křižovatce na Sulejovice. Tato jediná zkratka z Nového Klapý k prodejně Lidl je ve velmi špatném stavu. Využívají ji hlavně zahrádkáři, firmy a obyvatelé místní části Nové Klapý, kteří chtějí nakoupit v prodejně na okraji města. Během výstavby dálnice D8 byla tato místní komunikace využívána jako objízdná trasa vozidel, která v případě častých dopravních nehod na silnici I/30 využívala tuto místní komunikaci jako „únikovou komunikaci“ z dopravních komplikací v blízkosti Lovosic.

Stavební akce bude realizována ve dnech od 9. do 12. dubna. Komunikace bude opravena položením živičného koberce v celé její délce. Z toho důvodu je nutné očekávat v místě uzavírky komunikace. V první etapě od 09.04.2018 bude uzavřen úsek od Lidlu až k půjčovně lešení. V druhé etapě počítejte s uzávěrkou zbylého úseku až k silnici III/00817. Datum uzavírky druhého úseku bude záležet na postupu stavebních prací.

ŘSD ČR rekonstrukci provede na vlastní náklady. Využity budou finančních prostředky určené v rámci stavby dálnice D8 na opravu objízdných tras. Náklady na opravu by se měly pohybovat kolem 3,5 mil Kč. Práce bude provádět firma Eurovia a.s.

foto Deník

No Comments Yet.

Leave a comment

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com