Program akcí ve Štětí

KULTURNÍ STŘEDISKO:

středa 11. října - sál Kulturního střediska - TANEČNÍ KURZY – 1. LEKCE

Kurz tance sólo pro ženy – latinsko-americké tance, začátek v 18.00.

Kurz tance pro dospělé – začátek v 19.00.

 

pátek 13. října – kostel sv. Šimona a Judy ve Štětí – 12. ŠTĚTSKÝ VARHANNÍ PODZIM

  1. koncertní večer – účinkují:prof. Josef Popelka - varhany, Hana Jonášová – soprán. Začátek v 18.00, vstupné dobrovolné.

 

PŘIPRAVUJEME:

pondělí 16. října - sál Kulturního střediska – SPOLEČENSKÉ ODPOLEDNE PRO DŮCHODCE – účinkuje J. Kačanyi. Začátek ve 14.00, vstup zdarma.

 

úterý 17. října – malý sál Kulturního střediska – GALAPÁGY – fotografie a video z cesty po Galapágách. Slovem provede Šárka a Karel Mádrovi.

 

středa 18. října - sál Kulturního střediska - TANEČNÍ KURZY – 2. LEKCE

Kurz tance sólo pro ženy – latinsko-americké tance, začátek v 18.00.

Kurz tance pro dospělé – začátek v 19.00.

 

pátek 20. října – kostel sv. Šimona a Judy ve Štětí – 12. ŠTĚTSKÝ VARHANNÍ PODZIM

  1. koncertní večer – účinkují:Jakub Janšta - varhany, Jan Hádek - housle. Začátek v 18.00, vstupné dobrovolné.

MĚSTSKÁ KNIHOVNA:   

  1. říjnaoddělení dospělých – MALBA, KRESBA, GRAFIKA A ILUSTRACE

Výstava Petra Minky.

 

  1. říjnadětské oddělení – MOZKOVÝ JOGGING

Paměťová terapie nejen pro nejstarší generaci. Začátek v 16.00, vstup zdarma.

 

  1. říjnadětské oddělení – HISTORICKÝ MÍSTOPIS ŠTĚTSKA

Vyprávění o dějinách Štětí a jeho okolí s Miroslavem Plačkem. Začátek v 16.00, vstup zdarma.

 

INFORMAČNÍ CENTRUM:

  1. říjnaMALOVANÉ PÍSNĚ – výstava obrazů Ivany Dědičíkové (výstava probíhá do konce měsíce, otevřeno pondělí - pátek od 8.00 do 17.00, sobota od 8.00 do 12.00).

 

KINO ŠTĚTÍ:

úterý 10. 10. v 18.00 - WIND RIVER (USA) - v zasněžené pusté krajině Wyomingu se našlo tělo mrtvé indiánské dívky a nic není těžší než zjistit pravdu. Jeremy Renner a Elizabeth Olsen v thrilleru, který získal Cenu diváků  na MFF v Karlových Varech.

středa 11. 10. v 18.00 - WIND RIVER (USA) - v zasněžené pusté krajině Wyomingu se našlo tělo mrtvé indiánské dívky a není nic těžší než zjistit pavdu. Jeremy Renner a Elizabeth Olsen v thrilleru, který získal Cenu diváků na MFF v Karlových Varech.

čtvrtek 12. 10. v 18.00 8 - HLAV ŠÍLENSTVÍ (ČR) - Aneta Langerová v roli nespoutané ruské básnířky Anny Barkovové, která před a po druhé světové válce strávila přes dvacet dva let v sovětských lágrech a vyhnanství.

pátek 13. 10. v 17.30 - AMITYVILLE: Probuzení (USA) - každý dům má svojí historii, tenhle ji má děsivě temnou. Boj o přežití v domě plném zla právě začíná. V hlavních rolích nového hororu Jennifer J. Leigh a Bella Thome.
ve 20.00 - HORA MEZI NÁMI (USA) - co kdyby váš život závisel na někom cizím? Hvězdné duo Kate Winslet a Idris Elba bojují v drsném příběhu uprostřed zasněžených hor o přežití.

sobota 14. 10. v 17.30 - MY LITTLE PONY FILM (USA) - když temná síla ohrožuje Ponyville, vydají se naši kamarádi na cestu, aby zachránili svůj milovaný domov. Oblíbený animovaný seriál přichází na plátna kin. V českém znění.
ve 20.00 - AMITYVILLE: Probuzení (USA) - každý dům má svoji historii, tenhle ji má děsivě temnou. Boj o přežití v domě plném zla právě začíná. V hlavních rolích nového hororu Jennifer J. Lieigh a Bella Thome.

neděle 15. 10. v 15.30 - MY LITTLE PONY FILM (USA) - když temná síla ohrožuje Ponyville, vydají se naši kamarádi na cestu, aby zachránili svůj milovaný domov. Oblíbený animovaný seriál přichází na plátna kin.V českém znění.

v 17.30 BLADE RUNNER 2049 (V. Británie/ USA) - legendární sci- fi pokračuje! A 30 let po událostech prvního filmu odhaluje dlouho ukryté tajemství. Harrison Ford  a Ryan Gosling v jednom z nejočekávanějších hitů roku. Tentokrát již v klasickém 2D.                   

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Děkuji a přeji hezký den.

S pozdravem

Pole pro přílohy

No Comments Yet.

Leave a comment

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com