Atletický čtyřboj zš proběhl v Lovosicích

atletikaVe čtvrtek 26. září se konaly závody základních škol v atletickém čtyřboji v Lovosicích. Jednalo se o okresní kolo a Základní škola Litoměřice, U Stadionu závodila ve všech kategoriích.

V kategorii děvčat dosáhla velkého úspěchu žákyně 9. ročníku Natálie Kavalová, která obsadila v konkurenci dalších padesáti závodnic skvělé druhé místo mezi jednotlivci. V soutěži družstev se taktéž na nádherném druhém místě mezi staršími chlapci umístilo naše družstvo ve složení Jonáš Strnad, Martin Štěpánek, Kuba Kleniar a bratři Šimon a Matouš Rožcovi. Největšího úspěchu poté dosáhlo družstvo mladších žáků, které v konkurenci dvanácti škol zvítězilo a stalo nejlepší v okrese! Postoupili jsme tak v této kategorii do krajského finále, které se konalo v úterý 1.10.2013 v Bílině. Zde se naši chlapci statečně prali s konkurencí nejlepších škol celého Ústeckého kraje a nakonec obsadili úžasné čtvrté místo. Nejlepším individuálním výkonem se blýskl Kuba Bartoň, který mezi výškaři skončil druhý. Velkou pochvalu však zaslouží celé družstvo ve složení Vašek Rubeš, Vojta Günther, Petr Lesák, Kuba Bartoň a Matěj Vrzák.